WYŚLIJ STRESZCZENIE

  *pola wymagane

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Instytut Narządów Zmysłów Sp. z o.o., z siedzibą w Kajetanach, 05-830 Nadarzyn, ul. Mokra 1, administratora danych osobowych, moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym.

  *Rejestrując się, oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie przez Instytut Narządów Zmysłów Sp. z o.o. informacji handlowych w szczególności związanych z organizowanymi wydarzeniami oraz publikację mojego wizerunku (zdjęcia, video).

  *Rejestrując się, oświadczam, że zapoznałem się ze Szczegółowymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez Instytut Narządów Zmysłów Sp. z o.o i w pełni je akceptuję.

  Administratorem Państwa danych osobowych w związku z komunikacją marketingową jest Instytut Narządów Zmysłów Sp. z o.o., z siedzibą w Kajetanach, 05-830 Nadarzyn, ul. Mokra 1. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa dobrowolna zgoda, którą mogą Państwo bezpłatnie wycofać w każdej chwili. Mają Państwo prawo do prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, złożenia sprzeciwu względem ich przetwarzania, ich usunięcia po upływie wskazanych okresów lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
  Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Instytut Narządów Zmysłów Sp. z o.o. znajduje się TUTAJ